امام باقر عليه السلام فرمود: بدان كه انس گرفتن (بامردم) ازخداوند است ودشمنى ازشيطان.

 
آمار بازدید
 
بازدید امروز: 361
بازدید دیروز: 1668
یک هفته اخیر: 6979
کل بازدیدها: 1871130

 
پیوندها
 

president.ir

بنياد مسكن انقلاب اسلامي

معرفي حجه الاسلام والمسلمين روحاني نژاد


 
سایت های مرتبط
 

 
امروز
 
شنبه 9 اسفند 1399
15 رجب 1442
27 فوریه 2021

 
اوقات شرعي
 

 
RSS
 
RSS

 
 

مدیرکل بنیاد مسکن استان لرستان درمراسم تودیع و معارفه مدیر بنیاد مسکن شهرستان دورود که باحضور فرماندار این شهرستان  درمحل فرمانداری دورود برگزار شد ازمقاوم سازی 11هزارو 500 واحدمسکن روستایی درشهرستان دورود خبرداد.

مدیرکل بنیادمسکن استان لرستان با اشاره به حدود 15 هزارواحد مسکن روستایی  درشهرستان دورود گفت:با بهسازی و بازسازی بیش از 11 هزارو 500 واحد مسکن روستایی درشهرستان دورود، میانگین مقاوم سازی واحدهای مسکن روستایی در این شهرستان به بیش از 76 درصد افزایش یافته است.
 
رضایی تصریح کرد:از ابتدای پیروزی شکوهمندانقلاب اسلامی تا سال 1396 حدود 250 هزارمترمربع ازمعابر روستایی شهرستان دورودآسفالت شده که طی سه سال گذشته باجهشی چشمگیر بیش از 380 هزارمترمربع از معابرروستایی این شهرستان آسفالت شده که یک ونیم برابر کل سنوات بعد ازپیروزی انقلاب بوده است .

وی با تاکید براهمیت ایمن سازی روستاهای استان لرستان در برابربلایای طبیعی عنوان داشت :بیش از 2 میلیارد و 700 میلیون تومان از محل اعتبارات حوادثی ماده 10 جهت احداث کانال سنگی در 9 روستای شهرستان دورود صرف شده است.

مدیرکل بنیادمسکن استان لرستان با اشاره به خسارات ناشی از سیل فرودین ماه سال 98 به واحدهای مسکونی شهرستان دورود تصریح کرد:2400واحد آسیب دیده ازسیل درشهرستان دورود تعمیرو 500 واحدمسکونی شهری و روستایی سیل زده در این شهرستان احداث شده است.  

رضایی ظرفیت های بالای گردشگری دورود را فرصتی ارزشمند برای رونق و توسعه این شهرستان دانسته و افزود:در حوزه گردشگری 3 روستای بخش مرکزی و2 روستای بخش سیلاخوربعنوان روستاهای هدف گردشگری معرفی شده که مراحل تهیه طرح و تصویب آنهادر استان در دست پیگیری و اقدام می باشد.

فرماندارشهرستان دورود با اشاره به وجود پتانسیل های بالا در حوزه گردشگری در روستاهای شهرستان دورودتصریح کرد: اجرای کامل طرح هادی در روستاهای طرح هدف گردشگری  بستر رشد ورونق اقتصاد خانوارهای روستایی را فراهم خواهدکرد.

بیرانوند تاسیس بنیادمسکن انقلاب اسلامی  به فرمان معمارکبیرانقلاب اسلامی را گامی مهم در راستای خدمت به محرومین جامعه دانسته و افزود:خدمات بنیادمسکن انقلاب اسلامی الگویی ارزشمند و کم نظیردر راستای توسعه، عمران و آبادانی کشور است .

درپایان این مراسم وحیدمهرانفر به عنوان مدیر بنیادمسکن شهرستان دورود معرفی و از زحمات احمددالوند مدیر اسبق این شهرستان قدردانی بعمل آمد.

 

  

 

تاریخ ایجاد:10:17-26/08/1399 ، توسط:مدیر سایت ، تعداد بازدید:251  نسخه چاپی
 
منوی اصلی
 
 
 
دریافت فیش حقوقی
 
 
 
پربازديدترين مطالب
 
 
 
جديدترين مطالب
 
 
 
اولين همايش اخلاق مهندسي ويژه ناظرين روستايي استان لرستان
 
اولين همايش اخلاق مهندسي ويژه ناظرين روستايي استان لرستان
 
 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان لرستان می‌باشد.