امام باقر عليه السلام فرمود: بدان كه انس گرفتن (بامردم) ازخداوند است ودشمنى ازشيطان.

 
پیوندها
 

president.ir

بنياد مسكن انقلاب اسلامي

معرفي حجه الاسلام والمسلمين روحاني نژاد


 
سایت های مرتبط
 

 
امروز
 
سه شنبه 28 ارديبهشت 1400
6 شوال 1442
18 مه 2021

 
اوقات شرعي
 

 
RSS
 
RSS

 
آمار بازدید
 
بازدید امروز: 90
بازدید دیروز: 1310
یک هفته اخیر: 7225
کل بازدیدها: 1963720

 
 

تدابیرتوسعه گرا ونگاه ژرف اندیش حضرت امام خمینی (ره) در نحوه استقرار ارکان اصلی نظام جمهوری اسلامی نشان از اهمیت ویژه معمار کبیر انقلاب اسلامی به محرومین و مستضعفین جامعه بعنوان ولی نعمتان و صاحبان اصلی انقلاب اسلامی است. 

بنیانگذار انقلاب اسلامی با تشکیل نهادهای حمایتی و انقلابی نقشه راه را در راستای محرومیت زدایی، رشد و توسعه جامعه اسلامی، استقرار عدالت اجتماعی و امید به زندگی بعنوان دستور کار برای دولتمردان نظام اسلامی ترسیم نموده است.

افتتاح حساب 100 امام خمینی (ره) و سالروز فرمان تاریخی معمار کبیر انقلاب اسلامی مبنی بر تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی 9 روز پس از استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی از نمونه های بارز و مهم دیدگاه والای امام امت (ره) به شمار می رود که بصیرت و توجه مدبرانه امام خمینی (ره) به محرومیت زدایی از جامعه اسلامی در تمامی ابعاد آن را به خوبی به نمایش گذاشته است.


عنایات ویژه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص حمایت از محرومین و مستضعفین جامعه و تاکید معظم له که بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از برکات مستمر و صدقات جاریه امام راحل است، تاکنون منشا خدمات فراوانی در راستای تامین مسکن محرومان، محرومیت زدایی از روستا ها، بهسازی مسکن روستایی و بازسازی مناطق آسیب دیده از جنگ و بلای طبیعی بوده است. اکنون در سالی که بنام تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها مزین شده است بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با تولید مسکن مقاوم، اجرای طرح های هادی روستایی، تحقق توسعه پایدار و توانمندسازی روستاییان بستر لازم را در راستای تحقق شعار سال جدید فراهم خواهد ساخت.


اینجانب فرا رسیدن  دهه حساب 100 حضرت امام خمینی(ره) و چهل و دومین سال تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را تبریک عرض نموده، توفیق روز افزون همه خدمتگزاران کشور به ویژه کارکنان خدوم و مسئولان این نهاد انقلابی را از خداوند متعال مسالت می نمایم.

مسعود رضایی
مدیر کل بنیاد مسکن  استان لرستان

تاریخ ایجاد:23:41-25/01/1400 ، توسط:مدیر سایت ، تعداد بازدید:125  نسخه چاپی
 
منوی اصلی
 
 
 
دریافت فیش حقوقی
 
 
 
پربازديدترين مطالب
 
 
 
جديدترين مطالب
 
 
 
اولين همايش اخلاق مهندسي ويژه ناظرين روستايي استان لرستان
 
اولين همايش اخلاق مهندسي ويژه ناظرين روستايي استان لرستان
 
 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان لرستان می‌باشد.