امام حسين (عليه السلام): نياز مردم به شما از نعمتهاي خدا بر شما است، از اين نعمت افسرده و بيزار نباشيد

 
آمار بازدید
 
بازدید امروز: 293
بازدید دیروز: 1668
یک هفته اخیر: 6911
کل بازدیدها: 1871062

 
پیوندها
 

president.ir

بنياد مسكن انقلاب اسلامي

معرفي حجه الاسلام والمسلمين روحاني نژاد


 
سایت های مرتبط
 

 
امروز
 
شنبه 9 اسفند 1399
15 رجب 1442
27 فوریه 2021

 
اوقات شرعي
 

 
RSS
 
RSS

 
 

با حضور رضایی مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان لرستان و محمدی نژاد فرماندارشهرستان ازنا مراسم تودیع و معارفه مدیربنیادمسکن انقلاب اسلامی این شهرستان برگزار شد.

مدیرکل بنیادمسکن لرستان بابیان اینکه تهیه طرح هادی برای 100درصد روستاهای بالای 20خانوار استان به انجام رسیده افزود:درسنوات گذشته درصد بهره مندی روستاهای استان پایینتر از میانگین کشوری بوده که با برنامه ریزی های مدون و تلاش های صورت گرفته درصدبهره مندی روستاهای استان از اجرای طرح هادی در بازه زمانی سه سال گذشته باجهشی مضاعف روبرو شده و به نرم کشوری رسیده است.  

رضایی با اشاره به تفاهم نامه سه جانبه فی مابین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ،سازمان برنامه و بودجه و استانداری لرستان به بمنظور ساخت 2000 واحد مسکن محرومین در روستاهای استان لرستان اظهار داشت : علی رغم مشکلات حاصل از شیوع بیماری کرونا در کشور، خوشبختانه این طرح با پیشرفت 90 درصدی درمراحل پایانی کار است.
مدیرکل بنیادمسکن لرستان افزود: به ‌ازای هر فقره  تسهیلات 40 میلیون تومانی مسکن روستایی، 25 میلیون تومان کمک بلاعوض به ساخت این واحدها تعلق می‌گیردکه تاکنون  همه تسهیلات مورد نظر جذب و حدود 29میلیاردتومان کمک بلاعوض برای احداث این واحدهاابلاغ و جذب شده است.
در ادامه فرماندار ازنا تاکید کرد: بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان لرستان با استفاده ازتمام ظرفیتهای خود خدمات ارزشمندی را به روستاییان ومحرومان این شهرستان ارایه نموده که قابل تقدیر و تشکراست .
درپایان این مراسم نادررضایی به عنوان سرپرست بنیادمسکن شهرستان ازنا معرفی و از زحمات وحید مهرانفر مدیر اسبق این شهرستان قدردانی بعمل آمد.

 

 

تاریخ ایجاد:14:00-21/08/1399 ، توسط:مدیر سایت ، تعداد بازدید:290  نسخه چاپی
 
منوی اصلی
 
 
 
دریافت فیش حقوقی
 
 
 
پربازديدترين مطالب
 
 
 
جديدترين مطالب
 
 
 
اولين همايش اخلاق مهندسي ويژه ناظرين روستايي استان لرستان
 
اولين همايش اخلاق مهندسي ويژه ناظرين روستايي استان لرستان
 
 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان لرستان می‌باشد.