بنياد مسکن انقلاب اسلامي استان لرستان

اختصاص 23 ميليارد تومان اعتبار براي آسفالت معابر روستايي لرستان

تاریخ چاپ: 1400/01/27 - 15:24
تاریخ ایجاد مطلب: 1399/10/27 - 21:59
کد: 1644

مدير کل بنيادمسکن لرستان در جلسه مشترک با ويسکرمي نماينده مردم خرم آباد و چگني در مجلس شوراي اسلامي از ابلاغ 23 ميليارد تومان اعتبار براي آسفالت معابر روستايي در استان خبر داد.

 

مسعود رضايي با بيان اينکه اعتبار ابلاغي براي قير مصرف مستقيم مي‌باشد افزود: با جذب اين اعتبار عمليات آسفالت معابر 150 روستاي استان اجرايي خواهد شد.

وي فرصت جذب اين اعتبار را تاپايان سال جاري عنوان نموده و اظهار اميدواري کرد: با کمک و حمايت‌هاي مسئولين استاني در راستاي جذب اين اعتبار ابلاغي، عمليات بهسازي معابر روستايي استان اجرايي خواهد شد.

رضايي با اشاره به بازسازي و بهسازي 10 هزار و 400 واحد مسکن روستايي لرستان در سال جاري تصريح کرد: 570 ميليارد تومان تسهيلات و 114 ميليارد تومان کمک بلاعوض در راستاي مقاوم‌سازي اين واحدها به متقاضيان اين طرح پرداخت خواهد شد.

مديرکل بنيادمسکن لرستان ميانگين مقاوم‌سازي مسکن روستايي در کشور را 50 درصد عنوان نموده و افزود: با اتمام عمليات بهسازي و نوسازي واحدهاي مسکن روستايي در دست اجرا، ميانگين مقاوم‌سازي مسکن روستايي با ثبت رکوردي جديد به 90 درصد افزايش خواهد يافت.

نماينده مردم خرم آباد و چگني در مجلس شوراي اسلامي با تقدير از اقدامات بنيادمسکن انقلاب اسلامي در خدمت‌رساني به محرومين و روستاييان اظهارکرد: بنياد مسکن به عنوان نهادي برخاسته از متن نظام مقدس جمهوري اسلامي در راستاي عمران و آباداني روستاها و خدمت‌رساني به محرومين جامعه پيشرو بوده است.

ويسکرمي گفت: ساماندهي روستاهاي حاشيه شهرها بستري مناسب براي ارائه خدمات هرچه بهتر به روستاييان را فراهم خواهد ساخت.

وي در پايان بر هم‌افزايي دستگاه‌هاي اجرايي و بهره مندي از ظرفيت‌هاي قانوني در راستاي رفع مشکلات روستاييان تاکيد کرد.